Кравчук знову вживається у роль миротворця

146
Перший Президент України Леонід Кравчук назвав свій сценарій для припинення війни на Донбасі.

В ефірі Эхо Москвы український політик запропонував зібрати по 5 моральних авторитетів від кожної країни і почати переговори. Таким чином, переконаний президент, можна припинити війну і повернутись до не до братських, але до партнерських відносин.
«Я пропонував (і зараз пропоную) Кремлю визначити 5 осіб, моральних авторитетів, які ніколи не були при владі, в партіях, ніде … Не були. Просто моральні авторитети. І в Україні таких 5. Нехай сядуть і напишуть документ, що потрібно зробити, щоб припинилася війна, і налагодити відносини», – наголосив Кравчук.
Після цього, за його словами, слід покласти цей документ на стіл Президенту РФ, Президенту України, і «нехай думають, як вирішити це питання, оскільки вбивати – думати не потрібно».
«Я не розумію, невже не дрижить ні в кого серце, коли убивають дітей? Ну, не можна ж серйозно сприймати Кісєльова або Соловйова, які говорять, що в Україні їдять дітей – це вже дійти до… Лише напівбожевільний може так трактувати ситуацію в Україні», – підкреслив перший український Президент.

Коментарi

Коментарiв