Путін втрачає інтерес до України – політолог

195
Директор Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко спрогнозував, що російська влада незабаром може переключити свою увагу на відновлення відносин із Вашингтоном, а у військовому плані зосередитися на Сирії.

На думку Фесенка, після інавгурації Дональда Трампа Путін почне налагоджувати відносини зі США, хоча й немає впевненості в тому, що Сполучені Штати і Росія зможуть домовитися.
«Складно спрогнозувати, що після такого протистояння може з’явитися союз. Можливо, буде період перезавантаження, і Трамп навіть спробує зняти частину санкцій, але ось Крим в адміністрації США російським точно не визнають», – підкреслив фахівець.
Аналізуючи ситуацію на Донбасі він зауважив, що РФ і США може бути здійснена чергова спроба реалізації Мінських домовленостей. Щоправда, сторонам буде складно домовитися щодо інших питань.
«Щодо Сирії, то Трамп і Путін можуть прийти до якогось рішення стосовно спільної боротьби з ІДІЛ, але невідомо, чим це закінчиться. Потрібно відзначити й те, що Трампу байдуже, хто буде при владі в Сирії – Асад чи хтось інший. Однак Путін відчує, що у Трампа в пріоритеті Сирія, а не Україна, тому він посилить тиск саме там», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв