Влада каструвала люстрацію, яка вирішила би більшість проблем – екс-нардеп

207
Народний депутат України ІІІ, IV і VII скликань, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок констатував, що держава могла би уникнути більшість проблем, якби влада здійснила повноцінну люстрацію.

«Вони взяли закон про люстрацію, про очищення влади, фактично його кастрували, позабирали усі правильні позиції та норми з цього закону. За тим законом зараз, якщо когось і люструють, то це навіть не другий ешелон. Це секретарки, які переносили папери, але волею долі працювали в часи режиму Януковича», – підкреслив в інтерв’ю Gazeta.ua націоналіст.
Як він зауважив, насправді необхідно було люструвати чиновників, які ухвалювали політичні рішення, обіймали відповідні посади. Щоправда, влада не зробила цього навіть після Революції гідності.
«У чому суть люстрації? Не в тому, щоб якусь категорію людей не допускати до влади. А щоб усі, хто обіймав посади в часи режиму Януковича, були на 5 років обмежені в можливості претендувати на будь-які посади у виконавчій владі та на виборні посади», – наголосив Тягнибок.
Нагадаємо, 16 вересня 2014 року Верховна Рада України з третьої спроби затвердила Закон «Про очищення влади». У січні 2015 року у документ внесли зміни. Так, закон передбачає звільнення високопосадовців, які були незаконно призначені колишнім Президентом України Віктором Януковичем і причетні до порушень прав людини під час Революції гідності.

Коментарi

Коментарiв