Савченко провалила свою обіцянку внести зміни до власного закону

194
Позафракційний народний депутат України Надія Савченко, яка була одним із авторів закону про зарахування строку перебування в СІЗО до загального строку тюремного покарання в подвійному розмірі, не виконала власну обіцянку внести до нього правки, що стосуються учасників АТО.

Відповідну обіцянку Савченко озвучила ще 19 липня минулого року. Так, вона заявила, що готує поправки до відповідного закону з тим, аби виправити ситуацію з великою кількістю учасників АТО, яких утримують СІЗО чи які перебувають під слідством у той час, коли на Донбасі тривають бойові дії.
Крім того, парламентар мала намір внести зміни до законопроекту №4884 «Про недопущення переслідування та покарання осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях у районах проведення антитерористичної операції», що на той момент опрацьовувався в комітетах ВРУ.
Слово і Діло перевірило стан виконання цієї обіцянки. Так, експерти встановили, що  Савченко не лише не зареєструвала у Верховній Раді обіцяну законодавчу ініціативу (про внесення змін до «закону Савченко»), але і була відсутня 22 грудня під час голосування за президентський законопроект №4255, яким були внесені зміни до закону «Про амністію». Останній звільнив від відбування покарання учасників бойових дій, інвалідів війни та учасників війни, які підпадають під дію закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Таким чином, народний депутат поки не виконала жодної зі своїх обіцянок.

Коментарi

Коментарiв