«Поліція» ОРДЛО катує місцевих бізнесменів задля наживи – розвідка

176
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про зростання протестних настроїв серед населення окупованого Донбасу через свавілля окупаційної про «влади».

Відповідно до інформації української розвідки, окупаційна «влада» на Донбасі систематично не виплачує зарплати та пенсії, через що більшість населення окупований територій не має можливості відсвяткувати новорічні та різдвяні свята. Про це ідеться у звіті від 7 січня 2017 року.
Також зафіксовано, що Росія постачає своїми «гумконвоями» умовно придатні для споживання, третьосортні товари, у тому числі м’ясну продукцію й алкоголь, що також викликає невдоволення серед населення.
Крім того, в ГУР повідомили, що співробітники «правоохоронних органів»  так званих ДНР/ЛНР під приводом боротьби з «агентурою спецслужб України» вдаються до необґрунтованих арештів, пограбувань, тортур і катувань, переслідуючи при цьому власні інтереси та намагання збагатитись за рахунок місцевих мешканців, особливо тих, хто займається підприємницькою діяльністю.
Нагадаємо, напередодні Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що російські військові симулюють хвороби, аби не воювати.
Керівництво ЗС Російської Федерації активізувало заходи щодо відбору кандидатів на командні посади у з’єднання та частини 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) серед офіцерського складу інших військових округів Росії для забезпечення ротаційних заходів у зимово-весняний період 2017 року.
«Кандидати проходять медичне обстеження та атестаційні комісії за місцем проходження служби. Більшість кандидатів намагається симулювати захворювання і оформлювати довідки щодо сімейних обставин із метою уникнення відряджень», – ідеться у повідомленні української розвідки.

Коментарi

Коментарiв