Нардеп пояснила, чому візит Байдена викликає такий резонанс в Україні

203
Позафракційний народний депутат, глава Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко запевнила, що візит віце-президента США Джо Байдена до України 15 січня має стати візитом солідарності і  підтримки України.

«Щодо можливого візиту Джозефа Байдена 15 січня до України – то, на мою думку, це один із візитів, який має підбити підсумки, оскільки Джозеф Байден – один із друзів і адвокатів України, який здійснив до нас більше 7 візитів за ці роки, і багато саме його персональних  зусиль було направлено на те, щоб посилити санкції проти Росії. Це має бути візит солідарності і засвідчення чергове підтримки України», – наголосила в ефірі 112 Гопко.
Також вона звернула увагу на те, що Україна повинна активізувати роботу з налагодження контактів з новою адміністрацією обраного Президента США Дональда Трампа «для просування наших  інтересів, серед яких – підписання безпекової угоди, протидія російській пропаганді і посилення санкцій проти Росії, а також надання Україні військової допомоги».
До слова, напередодні екс-посол США в Україні, директор Євразійського центру ім. Діну Патрісіу «Атлантичної ради» Джон Ґербст висловив припущення, що можливий візит Байдена до України 15 січня матиме на меті обговорення ризиків подальшої підтримки української сторони з боку Вашингтона, а також необхідності подальших реформ в Україні.
«По мірі сил у якості віце-президента, повноваження якого завершуються, він хотів би ускладнити для нової адміністрації можливість продати Україну (звичайно, ми не знаємо, чи стане це політикою нової команди)», – наголосив колишній Посол США.

Коментарi

Коментарiв