На Різдво вся нечисть вилазить – нардеп про черговий скандал із «Россия-24»

173
Народний депутат України, глава постійної делегації України у ПАРЄ  Володимир Ар’єв прокоментував пропозицію співробітниці телеканалу «Россия-24» британському журналісту The Times Максиму Такеру щодо співпраці у пропагандистській операції для зйомки сюжету з аудіозаписами розмов Петра Порошенка.

Нагадаємо, напередодні британський журналіст видання The Times  Максим  Такер заявив про те, що співробітниця телеканалу «Россия-24» запропонувала йому співпрацю у пропагандистській операції для зйомки сюжету з аудіозаписами розмов Президента України Петра Порошенка.
За словами Ар’єва, ця ситуація є нічим іншим, як спецоперацією Росії проти України.
«Для  мене жодних сумнівів немає, що це була спецоперація Росії проти України, яка була красиво викрита самим журналістом. А те, що ця історія виплила саме на Різдво, я вважаю невипадковим, тому що саме на Різдво вся нечисть вилазить на поверхню», – підкреслив в ефірі одного з українських телеканалів нардеп, коментуючи заяву Такера щодо дій телеканалу «Россия-24».
Також очільник української делегації в ПАРЄ запевнив, що  Україна може протистояти російській пропаганді у цій гібридній війні.
«У нас є достатньо можливостей протидіяти пропаганді Кремля. І я вважаю, що Україна може просувати одну лише річ у цій ситуації, яка називається правда – правда про все, що відбувається. Лише фактаж, ніяких маніпуляцій, махінацій з інформацією, ніяких брудних спецоперацій, суто правда. Наша сила в правді і тільки в ній», – зауважив нардеп.

Коментарi

Коментарiв