На Америку чекає колосальний іспит – дипломат

263
Надзвичайний і повноважний посол України у Республіці Білорусь Роман Безсмертний висловив думку, що на тлі перемоги Дональда Трамп на президентських виборах у США Америку чекає колосальний іспит.

«Що таке Трамп? По суті це фінал нинішнього світопорядку. Я би сказав так, що існувала версальсько-вашингтонська система, яка десь там була підкоригована плацдармом», – заявив в ефірі одного з українських телеканалів Безсмертний.
«І от на сьогоднішній день я можу сказати, що обрання Трампа – це фінал цієї системи. Тобто продзвенів дзвоник, який говорить про те, що треба зібратися і обговорювати новий порядок», – підкреслив дипломат.
За його словами, у майбутньому це і дасть відповіді на питання російсько-української війни, напружених стосунків між Китаєм і США та інше.
«Я не заздрю ні Трампу, ні американцям, оскільки вони стали на стежку, яка поставила їх перед колосальним іспитом. Бо їм треба пропонувати цю модель нового світового порядку. Чи мають вони цю модель з точки зору Трампа як бізнесмена? Як говорив класик: «Дуже сумніваюся», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв