Скандальна заява Ле Пен вплинула на позицію ЄС щодо Криму

251
Німецький політолог Андреас Умланд прокоментував заяву кандидата у президенти Франції Марін Ле Пен про те, що анексія Криму Росією «не була незаконною».

Умланд висловив думку, що позиція Ле Пен щодо законності референдуму в окупованому Криму навряд чи впливатиме на ставлення Європи до анексії Кримського півострова.
«Щодо Марін Ле Пен і того, як її позиція щодо Криму може вплинути на ставлення Європи до питання анексії Кримського півострова, – не думаю, що це змінило б позицію Європи, хіба що це тільки б у Франції була офіційно інша позиція. Взагалі вважаю, що обрання Ле Пен може стати великим потрясінням для ЄС», – запевнив експерт.
За його словами, обрання Ле Пен новим президентом Франції узагалі малоймовірне, і Україні потрібно скоріше готуватися до президентства колишнього Прем’єр-міністра Франції, кандидата у президенти Франсуа Фійона, «хоча головування кожного з цих кандидатів може стати проблематичним для України».
Нагадаємо, раніше лідер французьких ультраправих, кандидат у президенти Марін Ле Пен заявила, що анексія українського Криму Росією «не була незаконною», оскільки під час референдуму «люди проголосували за те, щоб приєднатися до Росії».

Коментарi

Коментарiв