Політолог: Чи піде Порошенко на другий президентський термін?

212
Політичний експерт, очільник Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко спрогнозував, що Петро Порошенко боротиметься за те, щоб залишитися на другий термін президентства.

«Для Глави держави період минулого року був досить багатозначним і, цілком імовірно, нелегким», – підкреслив фахівець, додавши, що Порошенку дійсно довелося подолати цілу низку гучних скандалів і нарікань на свою адресу, але тим не менш вони не перетворилися на жахіття для нього.
«Йому вдалося не просто зберегти владу, а навіть зробити її більш потужною. Його показники прийшли в норму після перших шести місяців 2016 року. Гарант Конституції має всі можливості піти на черговий термін верховенства в країні», – вважає Фесенко.
Щоправда, як він зауважив, викликів при цьому стало набагато більше.
Також політолог запевнив, що урядова криза в країні є малоймовірною, а внутрішня ситуація буде розвиватися приблизно так само, як 2016 року.
«Від сюрпризів ніхто не застрахований, але якщо в соціально-економічному плані буде відносна стабілізація, то в політичному – навряд чи будуть кардинальні зміни. Гарантій проти цього немає, але ймовірність перевиборів 2017 року менша, ніж була 2016-го», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв