У складі українських політичних партій можливі кардинальні зміни

164
Очільник Центру «Третій сектор», політолог Андрій Золотарьов спрогнозував, що протягом найближчих місяців в Україні відбуватиметься активізація політичного процесу.

За словами фахівця, протягом найближчого часу слід очікувати на велику кількість «рокіровок» і змін у складі політичних партій.
«Почнемо, з двох« яскравих »персон українського політикуму: Савченко і Саакашвілі. На даний момент, у них немає політичної партії. Якщо найближчим часом перевибори до Верховної Ради все-таки відбудуться, то їм уже сьогодні необхідно шукати собі партію, інакше до парламенту вони не потраплять», – підкреслив у коментарі ГолосUA політолог.
Відповідно до його прогнозу, така ж ситуація буде і в партії Рабіновича-Мураєва «За життя»: їм терміново необхідно переформатуватися або входити до складу більш сильних партій, як стверджує Золотарьов.
Аналізуючи можливі зміни в «Народному фронті» він висловив думку, що «НФ» цілком може розпастися на дві партії.
Так, ми можемо очікувати створення військово-налаштованого політичного проекту Авакова-Турчинова, який буде існувати під гаслами: «Ні сантиметра української землі – ворогу» або «Війна до переможного кінця». Яценюк же, у такому випадку, швидше за все, переформатує залишки «Народного фронту» і проведе ребрендинг партії.
«Якщо говорити про «Блок Петра Порошенка», то там можлива зміна глави партії, просто тому, що попередня особа себе дискредитувала і втратило довіру населення. Гринів може стати відмінним кандидатом на цю посаду, оскільки у нього реальний великий політичний досвід. «БПП» у нинішньому форматі дострокових виборів не виграє», – запевнив експерт.
Крім того, він зауважив, що у «Батьківщині» і Радикальній партії поки не передбачається жодних змін, оскільки це лідерські проекти, які можуть існувати тільки з нинішніми керівниками.

Коментарi

Коментарiв