Воробйов: Україна стане частиною поля масштабного бою за демократію

197
Експерт, директор Center for Eastern European perspectives Микола Воробйов наголосив, що Україна повинна битися за свого американського президента так само, як і за власну Незалежність.

«Сьогодні у нас на очах розгортається драма битви за Демократію і Новий світовий порядок, який ніхто не смів порушити з часів Другої світової війни. Полем битви стануть такі країни як Україна, Сирія, РФ, Лівія та інші країни перехідного періоду», – зазначив у своєму Facebook політолог.
На цьому тлі він нагадав, що 7 грудня 1941 Японія напала на Перл-Харбор, що послужило приводом для вступу США у Другу світову війну. У березні 2016 року Кремль атакував сервери Демократичної партії, з подальшою атакою на кандидата від партії Ґілларі Клінтон та всілякою підтримкою її опонента Трампа, у результаті чого, другий здобув перемогу і зараз думає, чим розраховуватися з тими, хто цю перемогу забезпечив.
«Увесь цей період Україна або проспала, або займалася тактичними завданнями з відвоювання декількох кілометрів Донбаської землі. При цьому, всі заслуги за військові, економічні і навіть політичні успіхи влади урочисто приписували собі», – підкреслив фахівець.
«Напередодні виборів у США я писав, що світ входить у ту фазу, коли зникнення деяких міст і навіть країн просто перестануть помічати через турбулентність у всьому світі, помножену на стрімкі інформаційні потоки», – зауважив Воробйов.
Так, нині мало хто згадує Алеппо, застосування хімічної зброї проти мирного населення в Сирії або хоча би розстріл патрульних у Княжичах під Києвом.
«В інформаційну епоху будь-яка держава має працювати на випередження і прораховувати свого супротивника на п’ять-десять кроків уперед. Україна цей шанс упустила, надавши ініціативу всім кому не лінь, і втративши власну», – стверджує експерт.
«Для тих хто ще не в курсі, битва за Демократію тільки починається, і полем битви будуть країни перехідного періоду, включаючи Україну», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв