У ВРУ я хочу багатьох ударити пляшкою шампанського – Чорновіл

215
Парламентар від «Народного фронту» Тетяна Чорновіл зізналася, що хотіла би вдарити багатьох колег у ВРУ пляшкою від шампанського. Про це пише Інформаційний Акцент

Нардеп розповіла, який Новий рік їй запам’ятався на все життя. 
«2001 рік, «Україна без Кучми», я на майдані в колі опозиції зустрічаю Новий рік, відкорковую пляшку шампанського, і тут раптом на мене суне п’яний Кучма. І в нас почалося непорозуміння – спочатку він говорив слова нормальні, а потім почав матюкатися. Я сказала йому, щоб він подумав про свою безпеку, бо я думала про те, чи не вдарити його пляшкою з шампанським. І він пішов», – зазначила Чорновіл.
На цьому тлі вона зізналася, що у Верховній Раді України напрочуд багато людей, яких їй хотілося би вдарити пляшкою з шампанським.
 
Крім того, вона засудила віце-прем’єра з євроінтеграції Іванну Клімпуш-Цинцадзе через її ігнорування скандалу через статтю олігарха Віктора Пінчука (бізнесмен закликав Україну відмовитися від Криму і членства в ЄС – ред.). 
«Я хочу поставити питання про відповідальність політичних посадових осіб з команди Пінчука, які зараз знаходяться при владі, за заяви керівника своєї команди. Ні для кого не секрет, що квота Пінчука в нинішньому уряді – це Клімпуш-Цинцадзе. І мені дуже дико, що після цього інтерв’ю Пінчука вона не зробила жодної заяви засудження свого патрона. Якщо вона до сих пір не розірвала цей командний зв’язок, я вважаю, що треба ставити питання про її відставку», – заявила Чорновіл. 

Коментарi

Коментарiв