Російський військовий у зоні АТО розстріляв підлеглого за відмову виконати наказ

303
9 січня 2017 року Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що на Донбасі російський військовий розстріляв підлеглого з крупнокаліберного кулемету за відмову виконати наказ.

Як зазначено у повідомленні ГУР Міноборони, у лавах російських окупаційних військ на сході України продовжуються протиріччя та з’ясування стосунків із застосуванням зброї між кадровими військовослужбовцями ЗС РФ і найманцями з числа місцевого населення. 
«8 січня командир відділення 3 стрілецького батальйону 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ Рибаков Валерій Вікторович розстріляв із крупнокаліберного кулемету підлеглого за відмову виконати наказ, пов’язаний із підготовкою підрозділу до диверсійно-розвідувальних дій на лінії розмежування. Командування полку приховує даний випадок і намагається представити його як наслідок необережного поводження зі зброєю», − ідеться у звіті. 
Нагадаємо, 7 січня в українській розвідці повідомили, що російські військовослужбовці обстріляли тимчасово окуповане місто Харцизьк Донецької області, серед цивільного населення є жертви: військовослужбовці окремого зенітно-ракетного дивізіону (Донецьк) 1 армійського корпусу збройних сил РФ здійснили обстріл цивільних будинків у місті Харцизьк. 

Коментарi

Коментарiв