П’яний екс-нардеп влаштував бійку на заправці: відомо деталі

326
Колишній народний депутат України і екс-губернатор Запоріжжя Євген Червоненко влаштував гучну сварку і бійку на автозаправці WOG, що на об’їзній дорозі навколо Рівного, через те, що його не пропустили у черзі.

Деталі інциденту у своєму Facebook описав очевидець Костянтин Батозський.
«Чималу чергу сімейних відпускників, які поверталися до Києва, на повному ходу голосно розважає відомий у минулому Євген Червоненко. Він п’яний, гучний, нахабний та огидний», – зазначив свідок.
За його словами, Червоненко розмахував «золотою карткою», називаючи себе «членом ради директорів неясно чого». 
«Каже, що у нього 7 орденів від «цієї країни», влазить перед мною у чергу, до мого не тихого, аж ніяк, обурення. Далі почалася сцена, що називається, зі «звичайного сільського свинства». Пан Червоненко кричав, бризкав слиною, обіцяв мене (і всіх нас, чинних обурених сім’янинів) «порішать». Потім було сказано, що скоро цей час скінчиться, і нас, «козлів», закопають. Чергою п’яній тварині я не поступився. у відповідь вислухав ще тріаду проклять на адресу себе, і (увага!) «чортового офісного планктону». Ось така різдвяна пригода», – розповів Батозський.
У підсумку він попросив зробити так, щоб «у нашій країні Євген Червоненко більше ніколи не став публічним політиком»: «Будьте обережні на дорозі, друзі. П’яна тварина була з прислугою, але, ймовірно, могла сама сісти за кермо».

Коментарi

Коментарiв