Світ вічного хаосу, криз і війн: Портніков зробив прогноз на 2017 рік

415
Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков спрогнозував, що 2017 рік може бути вкрай нестабільним щодо подій у світі.

«2017 рік може стати часом, коли в непорушності правила про невиконання нездійсненних обіцянок доведеться переконатися жителям багатьох країн світу. Вже наприкінці 2016 роки ми переконувалися, як гарячково шукаються механізми для подолання наслідків нідерландського референдуму – виявилося, що відкинути багатосторонню угоду це одне, а домогтися згоди з цим всіх країн ЄС – зовсім інше», – висловив думку публіцист.
«2017 року ми будемо з інтересом спостерігати, як уряд Великобританії буде намагатися і з ЄС вийти, і преференції для своїх громадян зберегти – і яке роздратування охопить британське суспільство, коли виявиться, що неможливо позбавити чогось інших – і зберегти для себе», – спрогнозував він. 
Крім того, він запевнив, що швидкий вступ на посаду обраного президента США Дональда Трампа стане «найбільшим експериментом» для світу.
«Найбільший експеримент – це Сполучені Штати, де обраний президент Дональд Трамп виявиться перед «дилемою Олланда» – ризикнути виконати все те, чого очікують від нього «розсерджені громадяни» або обрати зі своєї великої передвиборчої програми відносно реалістичні пункти і зосередитися на них. Але в будь-якому випадку потрібно зрозуміти, що Трамп – не чарівник, а бізнесмен, який став політиком. а політики не мають змоги творити дива, вони діють у світі невблаганних економічних і політичних реалій», підкреслив у статті для 7Days журналіст. 
«Найголовніше, втім, це не те, що ми в черговий раз переконаємося в правильності тези про нездійсненність нездійсненного. Головне – це висновки, які зроблять громадяни», – стверджує ведучий. 
«І в результаті ми або повернемося у світ відповідальної політики, в якій і виборець і обирачі будуть розуміти, про що взагалі йде мова – або остаточно потрапимо у світ, де один популіст буде намагатися перевершити іншого ще більш гучними і привабливими словами. Це буде світ вічного хаосу, криз, конфліктів, воєн і постійних розчарувань. Але, можливо, це і є той глобальний високотехнологічний світ, про який всі ми мріяли», – підсумував Портніков.

Коментарi

Коментарiв