Опозиціонер: Путінський режим – абсолютно унікальний феномен для людства

203
Російський опозиційний політик Константін Боровой запевнив, що головна особливість путінського режиму полягає в тому, що це абсолютно новий для людства феномен.

«Звичайно ж режим Путіна включає і елементи дикого капіталізму, і держкапіталізму, і соціалізму, і елементи якоїсь піратської республіки. І багато іншого. Як наприклад, нацисти і капіталізм включили в свою структуру, і комунізм. Головна особливість путінського режиму полягає в тому, що це абсолютно новий для людства феномен», – підкреслив у своєму Facebook політик.
Також він зазначив, що особливість такого режиму полягає в сукупності включених в нього елементів.
«Враховуючи також феномен нового рівня пропагандистської кампанії, який використовує технологічні досягнення людства останніх десятиліть. Класифікації не підлягає. Вимагає спеціального докладного дослідження. Тим більше, що не виживає, але, як небезпечний вірус, залишить в землі смертоносні штами, які цілком можуть викликати наступний спалах хвороби», – стверджує опозиціонер.
За його словами, ще режими не використовували Інтернет так, як це зробив путінський режим, телебачення, сучасні досягнення психології, сугестивні технології, технології управління масовою свідомістю.
«Ніколи ще член ради безпеки ООН не шантажував безпосередньо увесь інший світ ядерною війною», – підсумував Боровой.

Коментарi

Коментарiв