Ігор Овчар: До масових розстрілів чиновників і урядовців залишилось півроку?

161
Один чоловік в серцях сказав, що за понад триста тисяч штрафу по-новому за неточності чи недоліки при оформленні на роботу в штат, чи договорів на своїх кількох сезонних працівників, чи нібито за незаконне оформлення на неповний робочий день тощо – готовий власноручно пристрілити будь-якого наглого перевіряючого «інспектора з праці» ще на порозі свого невеличкого столярного цеху. 
Вивезти і прикопати. І заплатити 9600 нібито за його недопуск. «Був, не допустили, куди подівся – біс його знає». Платити хабарі «по-новому» він не буде. Не потягне, нема звідки. 
Я його «обрадував», що він усе одно заплатить 320 000 гривень. Бо йому розкажуть інші чесні чиновники тієї ж структури, що предметом перевірки зниклого інспектора було саме виявлення працівників без трудового договору тощо. 
Чоловік почервонів, потім почорнів, але промовчав. Навіть не хочу вгадувати про що ще він в ту мить думав….
Але подумки припустив, що до масових розстрілів високих чиновників і урядовців залишилось менше півроку. 
– Головне не дати їм втекти, – ніби прочитав мої думки цей всім винуватий чоловік, що горбом та мозолями заробляє собі на хліб в країні, де прокурори їдуть на кубіках, судді живуть в палацах, де у Президента мільярдний бізнес у «сліпому» офшорному трасті.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв