Син Януковича інвестує в бізнес у Чорногорії разом із моделлю Playboy

231
Західнобалканські ЗМІ повідомили, що син президента-втікача Віктора Януковича Олександр вирішив вкласти 13 мільйонів євро у нерухомість в Чорногорії, а спонукала його до цього 31-річна сербська модель і зірка Playboy Сорая Вучеліч.

Відповідну інформацію оприлюднило сербське видання Informer, після чого її поширили й інші таблоїди регіону.
Видання стверджує, що старший син Віктора Януковича планує будувати в Чорногорії  квартири та бізнес-об’єкти, а Вучеліч буде посередником у продажу.
Informer називає Януковича-молодшого «успішним бізнесменом», «сином экс-прем’єра» і не згадує про санкції, запроваджені проти нього у Чорногорії та в багатьох інших державах. Матеріал також нагадує, що  той познайомився з Вучеліч в минулому році на чорногорському узбережжі.
«Олександр влітку минулого року був у Чорногорії, де і зустрів Сораю через спільних друзів. Почали спілкуватися і у неформальній розмові прийшли до спільної справи. Олександр розповів, що є дозвіл на будівництво, і, що планує інвестувати в Чорногорії. Сорая йому сказала, що й вона вже деякий час має подібні плани», − повідомило джерело видання.
Сама Вучеліч відмовилася розкривати подробиці угоди з Януковичем-молодшим: «Я вам цю інформацію не можу ні підтвердити, ні спростувати».
Нагадаємо, Олександр Янукович входить до переліку осіб, проти яких ЄС запровадив персональні санкції від березня 2014 року. Пізніше до цих санкцій долучилася і Чорногорія. 
Санкції не забороняють в’їзд Януковича до країни, але всі його активи підлягають конфіскації. 

Коментарi

Коментарiв