Україні не варто навіть говорити про «компроміс» із Путіним – Портніков про статтю Пінчука

207
Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков запевнив, що усі розмови про «компроміс» із Путіним – насправді частина плану по політичній ліквідації української державності. 

За словами Портнікова, подібні заклики можуть робити або відверті агенти Росії, або «мрійники», які просто не розуміють справжніх цілей Кремля.
«Із легкої руки колишнього «олігарха» Віктора Пінчука і колишнього дипломата Василя Філіпчука українське експертне співтовариство зайнялося обговоренням питання про те, чи не варто нашій країні активно включитися в пошук можливого «компромісу» з Російською Федерацією – тим більш, що про цей компроміс може думати обраний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп», – зауважив у статті для Еспресо публіцист.
Щоправда, як він підкреслив, сама дискусія про «компроміс» є своєрідним вірусом, який не має ніякого відношення до реальності. І веде вона не до пошуку істини, а до знищення української державності як такої.
«Чи може існувати нейтральна Україна – як існує нейтральна Фінляндія або нейтральна Австрія? Очевидно, що може – оскільки вступ до НАТО не є самоціллю. Однак варто згадати, що саме така Україна і з’явилася на політичній карті 1991 року. А після приходу до влади Віктора Януковича її «позаблоковість» була ще й оформлена законодавчо. Що не завадило Путіну напасти на Крим і Донбас. Не тому, що Україна бажала вступити до НАТО. А тому, що потрібно було «захистити» російськомовних», – наголосив журналіст.
Також він запевнив, що подібні «хвороби» лікуються лише часом. 
«Коли всі ми почнемо сприймати росіян як іноземців, а їхню культуру і мову як надбання чужої країни, коли самі росіяни будуть приїжджати до Києва чи Харкова як зараз приїжджають до Гельсінкі або Варшави, не матиме ніякого значення, є Україна нейтральною країною або членом НАТО», – резюмував Портніков. 

Коментарi

Коментарiв