Нардеп Пашинський прострелив ногу людині з пістолета, подарованого Аваковим

193
Народний депутат України від фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський під час перерви допиту у прокуратурі запевнив журналістів, що повністю співпрацює зі слідством у справі про інцидент за його участю напередодні Нового року.

Нагадаємо, 31 грудня на дорозі в одному з сіл Васильківського району Київської області народний обранець від «НФ» Сергій Пашинський із пістолета прострелив ногу чоловікові, який, за його словами, напав першим. Проте сам поранений заявив, що нардеп не робив попереджувального пострілу у повітря, а цілився в груди.
«Слідчі дії ще продовжуються. Я, як ніхто, зацікавлений у всебічному і максимально детальному і скрупульозному проведенні слідства. Зараз це слідство проводиться. Я повністю співпрацюю зі слідством, я видав добровільно все те, що було потрібно слідству», – заявив парламентар, передає Укрінформ
За його словами, пістолет, з якого був зроблений постріл, нагородний, виданий у березні 2014 року.
«Це нагородна зброя, яка була мені видана в березні 2014 року,… я мав право на її носіння, я мав право нею користуватися, і вона добровільно віддана працівникам правоохоронних органів», – запевнив нардеп, додавши, що носить зброю з собою «на випадок необхідності», а у тій ситуації саме «була така необхідність».
До слова, юрист адвокатського об’єднання «Ореховський і Коломієць» Віталій Коломієць запевнив, що під час інциденту за участі народного депутата від «НФ» Сергія Пашинського, який прострелив ногу, за його словами, нападнику, парламентар перевищив межі необхідної оборони.

Коментарi

Коментарiв