Савченко потрібно розстріляти після публікації списку полонених – активіст

167
Відомий політичний блогер, активіст Олександр Коваленко («Злой Одессит») розкритикував народного депутата України Надію Савченко за публікацію списків полонених.

«Власне, а хто сумнівався в тому, що Надя вчинить інакше? Оскільки завдання «опублікувати» явно була поставлена, а тому це необхідно зробити, з нібито благими намірами. Правда, напередодні радник голови СБУ Юрій Тандіт популярно пояснив і Наді і всім її прихильникам (мамі і сестрі) чому цього робити не можна. Але, знову ж таки, «наша дура вище всіх», і вище СБУ, і вище державних інтересів, вище народу, врешті-решт, а тому – отримайте, розпишіться!», – підкреслив у своєму Facebook блогер, коментуючи вчинок Савченко. 
«Власне, що будемо далі робити з цією мадам? Оскільки завтра вона і інші секретні матеріали може опублікувати. А, що, наприклад, СБУ? Все так же махатиме пальчиком, «Но-но, Надюша, так само не можна!» або нарешті виверне кожух?», – наголосив він. 
За його словами, кожне слово, кожна заява і дія Савченко  несе в собі глибоке антидержавний ККД. 
«Фактично, її вже давно потрібно було позбавити депутатської недоторканності і «закрити» –  як зрадника батьківщини. Але цього не відбувається, ніби Надя  – це такий собі подвійний агент, і його хоч і засуджують наші спецслужби, але не чіпають. Хоча за ті речі, які вона видає, слід було б і розстріляти за законами воєнного часу. Ох, точно… у нас же навіть військовий стан не введено», – підсумував Коваленко. 

Коментарi

Коментарiв