Савченко єдина спекулює на темі полонених – Тимчук

236
Народний депутат України, очільник «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук прокоментував учинок нардепа Надії Савченко, яка напередодні оприлюднила списки полонених. 

Нагадаємо, 10 січня 2017 року народний депутат України Надія Савченко оприлюднила списки полонених і зниклих безвісти на Донбасі попри попередню критику цього наміру в СБУ. 
На цьому тлі Тимчук нагадав, що «Інформаційний спротив» намагався «відпрацьовувати» тему полонених ще навесні 2014 року, коли вона виникла. Про це пише УНІАН
«Тоді представники спецслужб попросили цю тему не чіпати і пояснили, чому. Привели нам конкретні факти. Причина – шахрайство, тема, яка зараз на слуху. Оскільки є ризик того, того з родичів вимагають гроші за людей, які перебувають у полоні», – підкреслив нардеп.
За його словами, у переговорному процесі є чутливий момент: є випадки, коли переговори були зірвані через те, що стала відома якась інформація.
«Доводилося починати все спочатку. Весь цей переговорний процес – дуже тонка галузь. Крім того, цим повинні займатися люди, які знають, що вони роблять, які знають правила «гри» і знають, як не нашкодити. Савченко до таких людей не належить», – запевнив Тимчук.
«Існує і політичний момент: переговори йдуть по лінії державних структур, через уповноважених державою людей. Інакше, навіщо тоді переговори з державою Україна?» – зауважив парламентар.
Крім того, він констатував, що російська влада використовує тему полонених для спекуляцій. 
«Коли вона каже, що вона опублікувала прізвища полонених для того, щоб уникнути спекуляцій, я, з української сторони, бачу єдину людину, яка спекулює на цій темі – це сама Савченко», – запевнив нардеп. 
«Вона зробила «подвиг», адже навіть найодіозніші українські політики ніколи на цю тему не піарилися. Вона повезла у цю галузь саме з цих мотивів, на моє глибоке переконання», – підсумував очільник «Інформаційного спротиву».

Коментарi

Коментарiв