Окупація всієї України не вдалася, але Путін не скасував свої плани – Портніков

190
Український публіцист, журналіст, політичний оглядач Віталій Портніков запевнив, що анексія Криму – лише перший пункт плану Кремля щодо України.

«Росія анексувала Крим усупереч усім його нормам. Змиритися з цим не можна – це ляпас не тільки Україні, але і всій світовій спільноті. Окупація Криму – лише перший крок на шляху до повного знищення української державності», – стверджує Портніков. 
«Коли Путін тільки починав свою операцію в Криму, багато західних політиків теж вважали, що мова йде лише про цей півострів-символ, і розраховували, що російський диктатор не піде далі. Ці розрахунки виявились помилковими», – підкреслив у статті для Крим.Реалії публіцист.
Він нагадав, що під час промови в рамках «церемонії» анексії Криму Путін висунув претензії на всі східні українські території, що, на його думку, «Україні подарували більшовики». 
«А потім почалася військова операція із приєднання східних областей України, яку зупинили тільки наші військові і добровольці. Якби ця операція увінчалася успіхом – то тоді претензії були б заявлені вже на всю українську територію. І потім відбулася б окупація цієї решти території з її подальшим приєднанням до Російської Федерації», – зауважив журналіст.
На цьому тлі він додав, що і встановлення пам’ятника князю Володимиру у Москві мало би стати кульмінацією цього плану Кремля, але окупація всієї України не вдалася, а пам’ятник залишився. Так як і плани Володимира Путіна знищити Україну.
«Навряд чи диктатор погодиться обміняти ці плани на Крим», – підсумував Портніков.

Коментарi

Коментарiв