У Кабміні за тиждень представлять проект закону про Фінансову поліцію

190
Міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомив, що планує подати доопрацьований проект закону про Фінансову поліцію на розгляд Кабінету Міністрів під час найближчого засідання. 

Раніше народний депутат України Тетяна Острікова заявила, що через помилку у змінах до Податкового кодексу податкова міліція з 1 січня де-юре ліквідована, хоча де-факто її повноваження не передано новому органу.   
Коментуючи резонанс навколо податкової міліції Данилюк зазначив, що після ухвалення законопроект спрямують до Верховної Ради. За його словами, «ліквідація Податкової міліції та створення Фінансової поліції – один із ключових пріоритетів Мінфіну, на це дуже чекає бізнес».
На думку очільника Мінфіну, Податкову міліцію слід ліквідувати, а натомість створити аналітичну Фінансову поліцію.
«Найближчими днями Мінфін внесе на розгляд уряду законопроект про створення Фінансової поліції, на який чекає бізнес, і про який також йдеться у меморандумі з МВФ», – підкреслив у своєму Facebook Данилюк.
Він зауважив, що погодження зацікавленими сторонами відповідного законопроекту уже затягнулось: «Ми завершили розробку законопроекту та погодили його ще у вересні 2016. Та нещодавно отримали коментарі від останнього органу – Мін’юсту».
«Нині ми відпрацьовуємо коментарі Мін’юсту та приймемо ті, які відповідають нашим принципам створення нової служби, а саме: зміна силового підходу на аналітичний, скорочення штату з 15000 чоловік до 2500 осіб, невтручання в роботу чесного бізнесу, оновлення персоналу через прозорий конкурс та незалежну відбіркову комісію», – пообіцяв міністр фінансів. 
У підсумку він анонсував, що проект закон буде подано на розгляд уряду під час найближчого засідання (найближче планове засідання уряду відбудеться 18 січня – ред.) і після затвердження його направлять до ВРУ. 
«У цьому законопроекті бажано, щоб депутати все ж таки уникли «технічних помилок», – підсумував Данилюк.

Коментарi

Коментарiв