Вихідки Савченко прямо відповідають інтересам Росії – політолог

213
Директор Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко прокоментував черговий скандал навколо нардепа Надії Савченко, яка напередодні оприлюднила списки полонених і зниклих безвісти на території Донбасу українців.

На думку фахівця, Надія Савченко такими радикальними діями хоче відновити свої рейтинги.
«Вона починає на цьому робити піар. Використовувати цю складну проблему у своїх егоїстичних, політичних цілях. Хоче відновити рейтинги, які впали за півроку після її повернення», – підкреслив у коментарі Gazeta.ua експерт.
Він нагадав, що коли нардеп лише повернулась до України після звільнення з російської в’язниці, за неї були готові голосувати на президентських виборах близько 10% громадян.
Нині ж, оприлюднивши списки полонених і звинувачення у бездіяльності влади Надія Савченко провокує напругу і конфлікти всередині України, що прямо відповідає інтересам Росії, зокрема її спецслужб і бойовиків.
«Якщо вона щиро прагне допомагати вирішенню проблеми, їй треба координувати діяльність із гуманітарною підгрупою Тристоронньої контактної групи у Мінську, українськими представниками і СБУ. А Савченко займається махновщиною, анархією», – підсумував Фесенко.

Коментарi

Коментарiв