ЗМІ показали маєток «кривавого пастора», якого немає в е-декларації (фото)

199
Електронна декларація очільника РНБО Олександра Турчинова вирізняється з-поміж інших своєю скромністю. Проте, як з’ясували журналісти, «кривавий пастор» вказав не все майно, яким володіє він і його родина. 

Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап у своєму Facebook розповів, що маєток Турчинова перебуває під Києвом у селищі Білогородка і записаний на 73-річну тещу Турчинова. 
«Вражає, еге ж? По закону, якщо майно належить дорослим родичам, що проживають окремо, його декларувати не потрібно. Ну і незадовго до е-декларування, старенькі теща і тесть Олександра Турчинова стали шалено успішними: крім маєтку у них з’явилися ще й купа офісних площ. Наприклад, 6 тисяч квадратів у будівлі на проспекті Корольова (останнє фото)», − наголосив журналіст.
«І ще чимало нерухомості, яку ви не знайдете в декларації самого Турчинова. Звісно, Олександр Турчинов викликає симпатію своїм непримиренним ставленням до ворогів України. «Кривавий пастор» і все оце… А ще мені згадалося, як саме оточення Турчинова, разом з оточенням Порошенка намагалися всіляко загальмувати запуск е-декларування», − зауважив Гнап.
Журналісти Громадського розповіли, що Турчинов має квартиру в елітному житловому комплексі «Альпійський», мешканцями якого є і родина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, і колишній глава СБУ Валентин Наливайченко. У Турчинових тут 382 квадратних метри. Записана квартира на дружину політика – Ганну.
«Якщо два роки тому теща Олександра Турчинова зустрічала гостей в «Альпійському», то сьогодні вона може робити це у маєтку, що зведений у Білогородці − невеличкому селищі поблизу Києва», − ідеться у сюжеті.
По сусідству заміський будинок із лісом навколо має її 23-й річний онук і син Олександра Турчинова − Кирило. Юний активіст молодіжного крила «Народного фронту» отримав будинок і чималу земельну ділянку навколо на початку 2016 року у дарунок від іншої бабусі – матері самого секретаря РНБО − Валентини.
Звісно, маєтки тещі та дорослого і самостійного сина в декларації самого Олександра Турчинова не вказані. 
У коментарі ЗМІ очільник Ради нацбезпеки й оборони пояснив, звідки у нього такі статки. 
 
«До того як зайнятись політикою я займався системно наукою і займався системно бізнесом. Я – доктор економічних наук, професор і вважаю себе непоганим фахівцем у практичній економіці. Зокрема, в питаннях фінансового консалтингу», – запевнив високопосадовець. 
«Було створено декілька підприємств, якими я керував, які консультували дуже поважних людей. Більше того, якщо взяти за останні 3-5 років декларації, то там задекларовано тільки на рахунках в українських банках коштів значно більше, ніж я показав в сумі, як на депозитному рахунку, так і в готівці», – підкреслив Турчинов.
 

Коментарi

Коментарiв