Призначення глави Одеської ОДА лобіювали олігархи – політолог

269
Політолог, експерт Українського інституту аналізу і менеджменту політики Микола Спиридонов прокоментував призначення на посаду очільника Одеської ОДА Максима Степанова. 

Аналізуючи це призначення фахівець зауважив, що нині конкурси є скоріше формальними. Відповідно до закону про державну службу, їх проводять, але фактично вважати ці конкурси об’єктивними не доводиться, «поки що – це ілюзія конкурсу». 
«Він (Максим Степанов – ред.) має певний досвід роботи, наприклад, із 2008 по 2010 рік він працював заступником голови Одеської ОДА. Відповідно, цей регіон для нього не новий, і певний досвід він має. Із тим, навряд чи його професійні якості відігравали значну роль, скоріше за все, в його призначені роль відіграли його зв’язки, є така інформація, що він пов’язаний з олігархами – Коломойським і Палицею, відповідно вони, скоріш за все, пролобіювали його призначення», – підкреслив в ефірі Голосу Столиці політолог.
Так, за його словами, з професійної точки зору, це не найгірша кандидатура, але, на жаль, професійність – це не основний критерій, за яким взагалі призначають людей на державні посади в Україні.
Крім того, він пояснив, що Степанову доведеться робити у першу чергу на новій посаді. 
«Йому треба розгребти те, що навертів його попередник, пан Саакашвілі, фактично після Саакашвілі дуже багато проблем залишилося в області, бо він працював в режимі інформаційного агентства, тобто він робив певні оголошення і весь час створював новини», – зауважив Спиридонов.  
«У Саакашвілі принаймні були непогані ідеї, що треба робити, то можна так сказати, що було б непогано, якби Максим Степанов на практиці реалізував те, що Саакашвілі оголошував, обіцяв. Але йому треба в першу чергу розібратися, що коїться з ОПЗ, йому треба розібратися з безпековими питаннями, після трагедії в Одесі 2 травня 2014 року, коли там згоріли заживо багато людей, тобто розібратися з тим, що коїться в портах, розібратися з тим, що коїться на митниці», – підсумував експерт. 

Коментарi

Коментарiв