Порошенко вірить, що стане президентом і вдруге – аналітик

213
Старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк пояснив, чому останнім часом Президент України Петро Порошенко рідко з’являється в медіапросторі. Так, підсумкова прес-конференція, що традиційно проходить до або одразу після новорічних свят, поки так і не відбулася, а його привітання в новорічну ніч і на Різдво були досить короткими.

За словами Октисюка, нині Порошенко стаю певною мірою «токсичним». Так, він починає відсторонюватися від ЗМІ, тобто дає «відпочити» від себе українцям, політичним опонентам, міжнародним партнерам – він ніби йде у тінь. 
«Таким чином Президент, мабуть, має поводитися принаймні на період зимових свят, або навіть до кінця січня. Очевидно, українці помітили й те, що навіть у традиційному новорічному привітанні Порошенко мінімізував свою присутність. Оскільки не було як такого традиційного звернення до громадян. Здебільшого президент намагався акцентувати і змістити увагу на здобутки, перемоги України на міжнародній арені й на внутрішньому полі», – зауважив експерт.
Як він підкреслив, нині глава держави починає дратувати багатьох людей. Знаково, що в Україні уже традиційно всі президенти починають втрачати рейтинги ближче до екватору їх терміну. Рейтинг Порошенка не є винятком – він теж починає обвалюватися. Тобто пауза, яку він взяв, є абсолютно виправданою.
«Ми вже побачили екватор президентського терміну, тому цілком очевидно, що Порошенку слід «перегрупуватися», побачити, які в нього є ресурси, які можливі загрози, потенційні союзники, опоненти, щоб підійти до підготовки до другого президентського терміну 2019 року», – підкреслив у коментарі Апострофу фахівець, додавши, що Порошенко вірить у те, що він може стати президентом і вдруге і, швидше за все, він буде висувати свою кандидатуру. 
«Йому необхідно правильно підійти до президентських виборів, і, готуючись до другого президентського терміну, розуміти, що парламент буде стабільним ще на 2-3 роки наперед. Із політичної точки зору, у першу чергу, і з точки зору президента, він розуміє, що нинішній парламент дуже важкий – у плані затвердження політичних рішень», – запевнив Октисюк.

Коментарi

Коментарiв