Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » Нардеп Пашинський, який поранив людину, виявився фігурантом «справ Майдану»

Нардеп Пашинський, який поранив людину, виявився фігурантом «справ Майдану»

4-01-2017, 13:09
Автор: mironetti
Переглядів: 296
Версія для друку
Начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк повідомив, що народний депутат Сергій Пашинський є фігурантом одного з епізодів, який розслідує ГПУ у рамках «справ Майдану».
«Окремої справи, яка стосується розслідувань по Майдану, немає. Розслідується епізод так званої гвинтівки Пашинського, подій, які відбувалися 18 лютого 2014 року, де була виявлена гвинтівка у багажнику автомобіля одного з осіб, затриманих майданівцями», – повідомив в ефірі 112Горбатюк.

«Це один із епізодів, зброя вилучена, власник допитаний, допитаний Пашинський та інші свідки. Факту застосування цієї зброї не встановлено, але слідство триває», – пояснив прокурор.

Нагадаємо, нині правоохоронці розслідують інцидент за участю Пашинського.

31 грудня на дорозі в одному з сіл Васильківського району Київської області народний обранець від «НФ» із пістолета прострелив ногу чоловікові, який, за його словами, напав першим. Проте сам поранений заявив, що нардеп не робив попереджувального пострілу у повітря, а цілився в груди.

Раніше Інформаційний Акцент повідомив, що Пашинський збрехав, коли розповідав свою версію стрілянини.

Під час допиту лікар, який оперував постраждалого, підтвердив, що на місці перелому у пораненого уламки кістки зміщено вниз від таза. Це підтверджує, що депутат вистрілив згори у ногу потерпілого, а не з положення лежачи, як нардеп стверджував раніше.