«Стрілок» Пашинський різко змінив покази під час допиту

205
13 січня відбувся перехресний допит у справі щодо стрілянини за участю народного депутата України від «НФ» Сергія Пашинського, що тривав близько 8 годин.

«Більше 7 годин, майже 8, була слідча дія. Я дуже вдячний слідчим і співробітникам лікарні, які це забезпечили», – зазначив народний обранець.
На його думку, цей допит «розставив усі крапки над «і». щоправда, громадськість навряд чи почує записи з допиту, оскільки, за словами Пашинського, «є пряма норма закону, що забороняє це робити». 
Також він зауважив, що журналісти можуть клопотати перед слідством про оприлюднення тих чи інших відомостей про допит. Тим не менше, нардеп не дав конкретної відповіді, з якої саме позиції він стріляв – знизу чи зверху, про це пише Главком
Парламентар наполягає на тому, що «його життю загрожували», а він «вчинив у межах законодавства, моралі, етики і здорового глузду, захищаючи свою дружину, своє здоров’я». 
До слова, спочатку нардеп стверджував, що стріляв знизу з метою самооборони, оскільки був збитий із ніг. 
13 січня, у день перехресного допиту опоненти повідомили, що Пашинський змінив свідчення і заявив, що стріляв зверху. Цю інформацію підтвердила адвокат потерпілого Марина Паринова. 
Також допит прокоментував колишній глава Адміністрації Президента Андрій Портнов: 
«Слідчий щойно повідомив стороні захисту потерпілого, що не видасть зараз відео сьогоднішніх слідчих дій. Вважаємо, що цим ще раз підтверджується, що влада взяла курс на фальсифікацію і приховування реальних обставин справи». 
Раніше Портнов пообіцяв, що його адвокати, зокрема Марина Паринова, будуть протистояти «цинічному і зухвалому господареві життя з «Народного фронту», який стріляв у звичайного перехожого, і Національної поліції, яка взялася йому допомагати».

Коментарi

Коментарiв