Тука назвав єдину можливість припинити війну на Донбасі

280
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука висловив думку, що нині є один можливий варіант для швидкого завершення війни на окупованому Донбасі. 

«Якою ціною? На сьогодні є єдина можливість швидко припинити війну. Її коротко описав Віктор Пінчук – відмовитися від євроінтеграції, НАТО, Криму, провести без контролю вибори на Донбасі», – запевнив Тука, додавши, що він ніколи не підтримає позицію Віктора Пінчука. 
За його словами, у ситуації, яка склалась, Україна діє правильно – зміцнює обороноздатність, продовжує реалізацію реформ.
«Я хотів би, щоб значно швидше відбувалися зміни в тих галузях, які впливають на корупцію в суспільстві. Це і правоохоронні органи, і судова влада, і прокуратура. Так як рівень корупції просто зашкалює», – наголосив в інтерв’ю Обозревателю високопосадовець.
Також він спрогнозував, що країна ще не менше ніж рік-півтора нестиме людські втрати на Донбасі.
«Потім виграємо війну і будемо поступово повертати наших людей», – висловив думку заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій.
Крім того, він висловив упевненість у тому, що Кремль не зупиниться на самому Донбасі.
«Абсолютно ні. Хто сказав, що на Донбасі це закінчиться? Достатньо навіть подивитися на російські медіа, що в їхньому розумінні Новоросія. Хто з них хоч колись казав, що цим малесеньким шматочком Донбасу вони задовольняться?», – підкреслив Тука.

Коментарi

Коментарiв