Порошенко відбілює власний імідж за державні кошти?

229
Глава вашингтонського Центру східноєвропейських перспектив, український лобіст у США Микола Воробйов пояснив, навіщо насправді Адміністрація Президента України Петра Порошенка найняла американську лобістську компанію BGR Group. 

В АП неохоче коментують цей контракт, проте експерти стверджують, що лобістська діяльність буде спрямована скоріше на те, щоб відбілити репутацію Порошенко, а не для налагодження контакту між Україною і США.
За словами Воробйова, це рішення пов’язане з перемогою на президентських виборах у США Дональда Трампа, тоді як українська правляча еліта виступала проти нього і підтримувала Ґілларі Клінтон. Зокрема, ідеться про поширення відеороликів, різної інформації через посольства і групи впливу.
Експерт підкреслив, що українська сторона уже давно вела переговори з BGR Group.
«Нічого поганого про цю компанію я не чув, вона заснована республіканцями, ця компанія вже 30 років працює на ринку. Єдине побоювання у мене в тому, що ця компанія буде сприяти не стільки розвитку іміджу України, скільки розвитку іміджу Порошенко і працювати швидше на адміністрацію президента, за бюджетні гроші», − зауважив фахівець. 
Американська компанія отримуватиме з українського бюджету 600 тисяч доларів на рік, що, як наголосив фахівець, є середнім чеком для лобістської компанії такого рівня.
«Українська влада зробила все, щоб зіпсувати відносини з нинішньою адміністрацією Білого дому і я не знаю, хто у нас там може залишатися в союзниках, особливо, якщо Рекса Тіллерсона призначать держсекретарем. Отже, як писало видання Politico, адміністрація нині закрита для українських політиків і я з цим погоджусь», − наголосив у коментарі Апострофу лобіст.
Відповідно, українській владі доведеться дуже довго вибудовувати відносини з Білим домом. 

Коментарi

Коментарiв