СБУ може перевірити скандальну заяву Білецького про «сепаратистів у Нацгвардії»

233
Національна гвардія України направила лист до військової прокуратури та Служби безпеки України з проханням перевірити заяву народного депутата Андрія Білецького щодо наявності на керівних посадах НГУ сепаратистів.  

У НГУ висловили сподівання, що такий підхід  дозволить уникнути непорозумінь і забезпечить неупередженість, прозорість та об’єктивність, про це ідеться у повідомленні прес-служби відомства.
«14 січня 2017 року народним депутатом України Андрієм Білецьким через засоби масової інформації була викладена заява, що дискредитує та заплямовує діяльність Національної гвардії України. Зокрема, на його думку, на керівних посадах перебувають відверті сепаратисти, керівництво Національної гвардії несе загрозу обороноздатності нашої держави, та у самій структурі  діє системна корупція», – підкреслили в НГУ. 
Крім того, у відомстві пообіцяли гарантувати всебічне сприяння та допомогу зі свого боку. 
У своє чергу, в НГУ підкреслили, що з початку 2017року до Головного управління Нацгвардії не надходило жодних документів від народного депутата Білецького з приводу інформації, зазначеної у публічній заяві Білецького. 
Нагадаємо, 14 січня, колишній лідер «Азова», нардеп Андрій Білецький звинуватив керівництво Національної гвардії у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів, що несе загрозу обороноздатності нашої країни. 

Коментарi

Коментарiв