Досить зазирати до рота московським «звьоздам», – письменник про заборону «Дождя»

205
Український письменник Андрій Любка різко прокоментував рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо заборони російського каналу «Дождь» в Україні. 

Любка переконаний, що забороні російського каналу в Україні не слід дивуватися і варто припинити шукати в Росії справжніх опозиціонерів.
«Мене не здивувала новина про те, що Україна заборонила трансляцію російського телеканалу «Дождь». Натомість справді здивували мене ті – слава Богу, нечисленні – українці, які виступили на захист російського каналу нібито в рамках боротьби за свободу слова. Це яким, даруйте на слові, йолопом треба бути, щоб 2017 року дивитися «Дождь», вірячи в ефемерних російських опозиціонерів і демократів», – підкреслив у статті для видання День письменник.
Він зауважив, що, оскільки Росію можна називати диктаторською країною, відповідно, там не може існувати жодний опозиційних ЗМІ. 
Звісно, як наголосив автор, українцям слід підтримувати зв’язок із незалежними демократичними й інтелектуальними середовищами Росії, проте не потрібно «падати навколішки перед пафосним московським каналом, який показує карту з російським Кримом». 
«Давно пора затямити: це росіяни мають дивитися українські канали, вчити українську мову, аби мати доступ до правдивих джерел інформації. А не навпаки, коли українці зазирають до рота московським «звьоздам» із сумнівною репутацією. Це не ми напали на Росію, і не наш інфопростір став інструментом пропаганди», – підсумував Любка. 
Нагадаємо, 12 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зобов’язала українських провайдерів припинити ретрансляцію російського телеканалу «Дождь».

Коментарi

Коментарiв