Тука прогнозує початок звільнення Донбасу уже восени цього року

173
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука спрогнозував, що звільнення окупованих територій Донбасу від бойовиків і російських військових почнеться восени 2017 року.

Відповідну заяву посадовець зробив в ефірі Еспресо.TV.
За його словами, питання звільнення від російської окупації Криму і Донбасу необхідно відокремлювати один від одного, оскільки для повернення анексованого півострова знадобиться набагато більше часу.
«Щодо повернення Донбасу, у мене є чітке враження, що ми будемо мати можливість приблизно восени, мабуть, почати реальний процес повернення цих територій. Швидше за все – невійськовим способом, і я на це дуже сподіваюся», – зауважив Тука.
Згідно з його прогнозом, це станеться не тому, що Україна погодиться провести вибори на Донбасі, а тому, що Росія просто припинить економічну підтримку цих територій через тиск.
«За будь-якими розрахунками будь-яких експертів, якщо тільки припиниться економічна підтримка, навіть якщо залишити на вагах військову складову, то центральному уряду України знадобиться максимум три місяці, щоб навести там порядок», – резюмував заступник міністра. 

Коментарi

Коментарiв