Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » Кравчук знову вживається у роль миротворця

Кравчук знову вживається у роль миротворця

7-01-2017, 08:22
Автор: mironetti
Переглядів: 179
Версія для друку
Перший Президент України Леонід Кравчук назвав свій сценарій для припинення війни на Донбасі.
В ефірі Эхо Москвы український політик запропонував зібрати по 5 моральних авторитетів від кожної країни і почати переговори. Таким чином, переконаний президент, можна припинити війну і повернутись до не до братських, але до партнерських відносин.

«Я пропонував (і зараз пропоную) Кремлю визначити 5 осіб, моральних авторитетів, які ніколи не були при владі, в партіях, ніде ... Не були. Просто моральні авторитети. І в Україні таких 5. Нехай сядуть і напишуть документ, що потрібно зробити, щоб припинилася війна, і налагодити відносини», – наголосив Кравчук.

Після цього, за його словами, слід покласти цей документ на стіл Президенту РФ, Президенту України, і «нехай думають, як вирішити це питання, оскільки вбивати – думати не потрібно».

«Я не розумію, невже не дрижить ні в кого серце, коли убивають дітей? Ну, не можна ж серйозно сприймати Кісєльова або Соловйова, які говорять, що в Україні їдять дітей – це вже дійти до… Лише напівбожевільний може так трактувати ситуацію в Україні», – підкреслив перший український Президент.