Росія готує велику війну проти України у серпні – військовий експерт

273
Російський військовий експерт, оглядач Павєл Фельґенґауер запевнив, що нині РФ повним ходом готується до повномасштабної регіональної війни. Найімовірніше, що війська Кремля  готуються до нових боїв в Україні.

Фахівець зауважив, що на навчання «Захід-2017», які передбачають розгортання особового складу нещодавно відтвореної 1-ї Гвардійської танкової армії Західного військового округу на території Білорусі. Імовірно, за його словами, у цих навчаннях візьмуть участь до півмільйона людей.
«Для Сирії це багато. Для Прибалтики – багато, і було б самогубством проти Заходу так щільно концентрувати війська, які можуть бути розстріляні, як армія Саддама Хусейна в Іраку. Залишається тільки Україна», – наголосив в інтерв’ю ONLINE.ua експерт.
Він додав, що сама масштабна війна може й не відбудуться, проте підготовка до неї відбувається.
«Контрольний термін тут – 15 серпня 2017 року. Тоді закінчується будівництво залізниці, яка йде в обхід України. Це дозволить перекидати танкові сили з Центрального військового округу РФ у Південний», – пояснив Фельґенґауер.
За його словами, мобільність російських військ дуже залежить від залізниці.
«Серпень – хороший час для початку великої війни. Але це, звісно ж, не означає, що великий регіональний конфлікт почнеться в серпні 2017 року», – підкреслив оглядач.

Коментарi

Коментарiв