Наслідки перевірки в Ростовській області можуть бути катастрофічними для України

212
Військовий експерт Олег Жданов висловив думку, що перевірка у Ростовській області не матиме жодних військових наслідків, але це може призвести до катастрофічний політичних наслідків. 

Експерт стверджує, що ця перевірка не стала несподіванкою, оскільки і Україна, і Росія продовжують військову співпрацю в рамках Віденського документу про зміцнення довіри та безпеки так, наче нічого й не відбувається.
«Навесні 2016 Росія подала заявку і проінспектувала бомбардувальну авіацію в районі Миргорода. Зараз ми подали заявку на інспектування частин в районі Ростовської області. Проте інспекції будуть підлягати лише ті частини, які заявлені в договорі», – підкреслив у коментарі 24 Жданов.
За його словами, перевірятимуть ті частини, які мають на озброєнні зброю від 100 міліметрів і більше. Тобто, військові лише порівняють кількість озброєння заявленого в договорі з тим, яке є на місцях, а перевірити інші частини буде неможливо.
«Військових наслідків не буде жодних. Вони перевірили у нас, ми перевірили у них. А от політичні наслідки – катастрофічні. Тому що таким чином Росія в черговий раз підкреслить те, що у нас прекрасні стосунки, особливо у військовій сфері. А також те, що вона мирна країна, яка виконує усі міжнародні договори», – пояснив фахівець.
Нагадаємо, з 16 до 19 січня 2017 року у рамках Віденського документу про зміцнення довіри та безпеки триватиме перевірка російських військових частин і формувань на території Ростовської області, яка безпосередньо прилягає до українського кордону. У складі інспекції будуть 2 представника України, а також по одному з Канади і Данії.

Коментарi

Коментарiв