Бойовики хочуть «вигнати» Геращенко з переговорів у Мінську

166
Бойовики активізували спроби виключити з Мінського процесу віце-спікера ВРУ, представника України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірину Геращенко.

Відповідну інформую оприлюднила Українська правда з посиланням на джерела у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання ситуації на Донбасі. 
Співрозмовник видання стверджує, що представники бойовиків, які навіть не є стороною переговорів у Тристоронній контактній групі, почали застосовувати таку ж риторику, як раніше до Романа Безсмертного та Володимира Горбуліна про нібито участь Геращенко в «державному перевороті». 
«Вони заявили, що вестимуть переговори про звільнення заручників лише з Віктором Медведчуком (кум Президента РФ Владіміра Путіна – ред.)», – розповів співрозмовник УП.
Також бойовики заявили, що «на відміну від Геращенко, в українському парламенті є люди, які шанобливо ставляться до ватажків ОРДЛО». 
Більше того, терористи в агресивній формі вимагали від представника ОБСЄ заборонити Ірині Геращенко давати інтерв’ю, говорити про повну залежність ватажків так званих ДНР і ЛНР від Кремля. 
За словами джерела видання, бойовики вимагали переформатування гуманітарної підгрупи.
Крім того, співрозмовник повідомив, що самого Медведчука не було під час зустрічі у Мінську 16 січня (Медведчука включили до групи переговірників саме через вимогу бойовиків – він займається питаннями щодо звільнення заручників – ред.). 

Коментарi

Коментарiв