Росія не поверне Донбас просто так. Слід чекати жорстких умов від Путіна – політолог

252
Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк розповів, чи може уже 2017-2018 року розпочатися процес інтеграції і повернення Донбасу в Україну.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука ще з минулого року почав запевняти, що Донбас вдасться повернути Україні уже 2017-2017 року. 
Зокрема, напередодні він заявив, що «ми будемо мати можливість приблизно восени, мабуть, почати реальний процес повернення цих територій. Швидше за все – невійськовим способом, і я на це дуже сподіваюся». 
За словами Миколи Давидюка, 2017-2018 року дійсно розпочнеться процес інтеграції і повернення Донбасу, проте без складнощів не обійдеться. 
«Можна повернути територію, надзвичайно складно буде повернути населення і надзвичайно буде важко відбудувати інфраструктуру. Оскільки ми бачили, як нещадно все руйнував агресор все, що було створено українськими руками, все те, що було краще, ніж у Росії. А такі речі були, у тому числі й аеропорт», – підкреслив в ефірі 5 каналу політолог. 
«Я думаю, що можливості на 2017 рік є, і Росія теж буде хотіти намагатися їх реалізувати, але Україні потрібно буде дотримуватися надзвичайно обережної лінії, тому що Росія буде хотіти одразу кількох речей – федерації України, легалізації Криму в обмін на Донбас і перевиборів до українського парламенту. Простого повернення не буде, буде цілий «путінський план» щодо того, щоб повернути Україну назад у проросійське русло», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв