Богдан Яременко: Деякі члени Кабміну можуть сміливо застрелитися

242
А ви даремно на Пінчука.
Ось 11 січня КМУ затвердив Розпорядження Про затвердження плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної …. політики щодо ОРДЛО.
Фактично Кабмін цим документом визнав відповідальність за дотримання прав людини та забезпечення потреб та інтересів громадян України в «окремих районах». 
Згідно з міжнародним правом забезпечення дотримання прав людини на окупованих територіях покладається на державу окупанта. Кабмін підтвердив ці зобов’язання за Україною. Включно з соціальними зобов’язаннями, виплатою заробітної плати тощо.
Що означає, що на Сході України немає окупованих іноземною державною територій, а існує внутрішній конфлікт, в результаті якого тимчасово припинили, але відновлюють свою діяльність органи державної влади України.
Це звичайно прямо суперечить усім інформаційно-пропагандистським зусиллям України щодо висвітлення конфлікту на Сході України, як збройної агресії Російської Федерації. Фактично поняття «окуповані території» підміняється «неконтрольовані території». З усіма політико-правовими наслідками, що з цього випливають.
Також, фактично, це є спробою імплементації чогось подібного на «придністровський варіант» врегулювання конфлікту (який так і не врегульований).
А ще у нас багато хто на Савченко дується. Ось вам, нате цитату з Розпорядження:
п. 13.3) залучення молоді та жінок по громадянського руху через програми, що сприятимуть їх ролі, як миротворців….., сприяння структурованим діалогам з питань заохочення толерантності.
Кабмін збирається також допомагати і з ВІЛ/СНІДом в ОРДЛО боротися.
А якщо хтось у нас на фронті не знає чим зайнятися – ось є такий пункт:
17.1) Організація та проведення спортивних змагань, матчів, спартакіад із залученням громадян із неконтрольованих територій (за умови дотримання умов безпеки).
Турбота за безпеку «громадян із неконтрольованих територій» особливо актуальне завдання. А то як із Моторолою…
Мені здається, усім членам Кабміну, які проголосували за це Розпорядження, можна сміливо або застрелитися, або подати у відставку.

Коментарi

Коментарiв