Луценко оприлюднив резонансний доказ держради Януковича

305
Генеральний прокурор України Юрій Луценко оприлюднив офіційний лист від секретаріату ООН, в якому колишній Президент Віктор Янукович просить ООН ввести війська Росії на українські території. 

«Останні дні захист біглого Януковича плодить псевдосенсації. Причина проста – процес над Януковичем все ближче, а доказів його держзради усе більше», – наголосив у Facebook очільник ГПУ.
Він зауважив, що головна військова прокуратура отримала офіційний лист секретаріату ООН із наданням українській стороні фотокопію заяви Януковича від 1 березня 2014 року з проханням ввести війська Російської Федерації в Україну, а також інші офіційні матеріали, які були додані від Росії до ООН.
Також Генеральний прокурор підкреслив, що всі отримані українським слідством матеріали, визнані ООН офіційними документами: «Слідство військової прокуратури отримало беззаперечні документальні докази держзради Януковича». 
 
Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував лист від російської ГП, здивувавши при цьому використанням відверто тюремної лексики: 
«Отримав листа від російського ГП. Дуже стурбовані нашим кримінальним переслідуванням за державну зраду прокурорів АР Крим. Доводять до мого відома, що в березні 2014 у місті Ростов-на-Дону Янукович підписав Указ про вихід з громадянства Україна 590 осіб прокурорського складу».

Коментарi

Коментарiв