Нова адміністрація США могла б вирішити проблеми в Україні за пару місяців – нардеп

201
Народний депутат України від «БПП» Сергій Березенко запевнив, що нова адміністрація президента у США за бажання могла би вирішити українські проблеми за два-три місяці.

Парламентар запевнив, що нині «БПП» і інші партії більшості мають у своїх руках усі важелі для того, аби кардинально змінити ситуацію в Україні, тобто запустити системні реформи, які б піднімали економіку.
«Є зовнішні фактори – це фактори зміни політичної влади, яка прийшла до влади в США. В них є абсолютно інший підхід – вони захочуть швидко перемогти і показати, що,  на відміну від попередньої адміністрації, вони не розвивають і заморожують конфлікти, а їх вирішують», – підкреслив в ефірі 112 Березенко.
За його словами, нова адміністрація США могла б захотіти вирішити  протягом одного-двох місяців ситуацію що склалася в Україні. 
«Відповідно, ми можемо стати заручниками цієї ситуації, тому що є питання Криму і є питання Донбасу. Можливо, Мінські домовленості будуть якось модифіковуватися і розвиватися залежно від позиції Росії, США», – зауважив нардеп.
Як він наголосив, нині всі бачать слабкість Європи, а Штати хочуть відпустити ситуацію, що не стосується США. 
«Але нам потрібен такий союзник, як США, такий союзник, як Республіканська партія США. Позиція президента США дуже важлива, але є ще позиція партії, а на сьогодні республіканці повністю контролюють владу в США – і конгрес, і Сенат», – стверджує високопосадовець. 
«Там  є абсолютно різні думки – наприклад, думки Маккейна і думки Трампа розходяться щодо багатьох питань, але саме Маккейн очолює комітет з оборони в Конгресі. Тому нам треба побудувати дуже тонку зовнішню політику, яка б дозволила нам зробити США нашим союзником», – резюмував парламентар.

Коментарi

Коментарiв