НАЗК шукає порушення у лекціях нардепа Лешенка в Могилянці

305
Національне агентство з питань запобігання корупції України перевіряє народного депутата Сергія Лещенка на сумісництво та конфлікт інтересів.

У Центрі протидії корупції повідомили, що НАЗК звернулося до них щодо інформації про контракт Лещенка, за яким він отримав 9 тисяч гривень за лекції у Києво-Могилянській Академії.
Наприкінці 2015 року громадська організація залучала Сергія Лещенка до підготовки та викладання антикорупційного курсу для студентів Києво-Могилянської Академії.
Як зазначено у відповіді НАЗК на запит Центру протидії корупції, відомство здійснює моніторинг і контроль за виконанням актів законодавства з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та інших обмежень у діяльності Лещенка, зокрема щодо дотримання ним обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.
Нагадаємо, у грудні 2016 року у НАЗК повідомили, що Сергій Лещенко отримав подарунок у вигляді знижки на квартиру, вартість якого у тисячі разів перевищила мінімальну заробітну плату нардепа, і склало адміністративний протокол про адмінпорушення.
Пізніше відомство направило до суду протокол про адміністративне правопорушення Лещенка під час купівлі квартири, перше засідання призначено на 25 січня 2017 року. сам Лещенко і його адвокат стверджують, що жодної персональної знижки нардеп не отримував.   

Коментарi

Коментарiв