Савченко: Повернути Донбас можна тільки здавши Крим Росії

198
Позафракційний народний депутат України Надія Савченко назвала власний сценарій звільнення окупованого Росією Донбасу. За її словами, для цього доведеться віддати Крим – передає Інформаційний Акцент

Нардеп запевнила, що звільнення Донбасу мирним шляхом призведе до здачі Криму.
«Щодо того, що це буде зроблено мирним шляхом, щодо того, що Росія не витримає санкцій – то це обов’язково буде здачею Криму. На якийсь певний період, як завжди, це відкладеться в довгий ящик», – підкреслила Савченко. 
За її словами, є лише один сценарій звільнення Сходу України невійськовим шляхом – сісти за стіл переговорів. 
«Як би не кричали і не рвали на собі вишиванки деякі народні депутати, скільки б вони не кричали, що ми не здамо. Вони повинні відмовитися від Криму. Він зараз залишається невизнаною окупованою територією. Крим – це чергове Придністров’я», – заявила парламентар.  
«І щоб не зробити Придністров’ям ще й Донбас – вони будуть робити це тим, що залишать окупованим Крим і заберуть Донбас. Іншого мирного шляху я поки не бачу», – зазначила високопосадовець.
Раніше радник очільника СБУ Юрій Тандіт заявив, що Савченко порушила цілу низку норм українського законодавства, опублікувавши свій список полонених. 

Коментарi

Коментарiв