Тимчук готує запит до СБУ і ГПУ щодо пропозиції Савченко віддати Крим

201
Народний депутат України, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук заявив, що готує запити до ГПУ і СБУ щодо скандальної заяви позафракційного нардепа Надії Савченко.

Напередодні Надія Савченко заявила: «Як би не кричали і не рвали на собі вишиванки деякі народні депутати, скільки б вони не кричали, що ми не здамо. Вони повинні відмовитися від Криму. Він зараз залишається невизнаною окупованою територією. Крим – це чергове Придністров’я».
Щодо цієї «пропозиції» представник так званої ЛНР Владислав Дейнега зазначив, що ця заява «дає привід думати, що у Києві існує внутрішньо елітнагра». 
«Не вгадав. Така заява дає привід думати про загадкову для медиків гру нейронів у мозку Савченко. І не більше», – підкреслив у своєму Facebook Тимчук, коментуючи слова представника бойовиків. 
«Як народний депутат я готую запит до Генеральної прокуратури і Служби безпеки України з проханням дати правову оцінку заявам Надії Савченко щодо закликів до зміни територіальної цілісності України», – повідомив парламентар.

Коментарi

Коментарiв