«Гопота розбіжиться»: Тука розповів, що буде з бойовиками після деокупації

235
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука спрогнозував, що бойовиків чекає незавидна доля після виходу з окупованих районів Донбасу регулярної російської армії.

За словами Тука, Президент РФ Владімір Путін буде не дуже радий поверненню на територію Росії «добровольців», які воюють на стороні так званих ДНР і ЛНР, оскільки «жоден керівник не мріє мати у себе за спиною таких людей». 
«Наша місцева гопота вся розбіжиться і заляже по норах. А от що будуть робити ці псевдопатріоти – тут три питальних знаки. Я дуже сподіваюся на те, що їх самі ж росіяни будуть знищувати при перетині державного кордону», – підкреслив у статті для Апострофа високопосадовець.
Як він зауважив, нині на Донбасі дуже багато таких особистостей. Так, на його думку, найкращим варіантом для них є перетинати кордон заздалегідь, оскільки в іншому випадку вони опиняться «між молотом і ковадлом».
Також заступник міністра наголосив, що з огляду на аналіз відкритих джерел інформації можна зробити висновок про те, що Росія вже скоро зупинить фінансування бойовиків.
«Останніх півроку фінансування псевдокерівництва в ОРДЛО продовжує скорочуватися з кожним місцем. Про це, не приховуючи, на своїх порталах пишуть і самі бойовики. Відповідно, такі скорочення будуть і надалі. Звісно, буде соціальна нестабільність у регіоні, наростатиме незадоволення населення», – спрогнозував Тука.

Коментарi

Коментарiв