Очільник «Укрзалізниці» «малює» прибутки за підсумками року

185
Керівник транспортного напрямку офісу ефективних реформ BRDO, екс-заступник міністра інфраструктури Олександр Кава заявив, що прибуток «Укрзалізниці» за підсумками 2016 року не відображає реальної економічної ситуації на підприємстві.

Експерт запевнив, що така ситуація є наслідком відмови від фінансування ремонту рухомого складу.
«Прибуток у 300 мільйонів гривень з’явився перш за все через те, що «Укрзалізниця» не змогла 2016 року в повному обсязі профінансувати ремонт локомотивів, вагонів та інфраструктури», – зауважив Кава. 
«Через це частина коштів, які призначалися на ремонти, залишилася у підприємства невикористаною на кінець року та зафіксувалася у вигляді прибутку. Але це абсолютно штучний прибуток, який досягнуто за рахунок недостатніх вкладень у ремонти рухомого складу та колії. У такій ситуації це аж ніяк не причина для гордості», – пояснив фахівець. 
24 додає, що, за підсумками 2015 року «Укрзалізниця» закінчила рік зі збитками у 16 мільярдів гривень, із яких майже 14 мільярдів гривень виникли через падіння курсу гривні щодо основних іноземних валют. 
За підсумками 2016 року у підприємства виник прибуток у сумі 303 мільйони гривень. При цьому відрахування залізниці до держбюджету минулого року навіть дещо знизилися, і становили близько 15 мільярди гривень. 
Крім того, незважаючи на заявлену прибутковість, підприємство знизило обсяг сплати податку на прибуток із 710 мільйонів гривень 2015 року до 440 мільйонів гривень у 2016 році.
За словами Кави, ефективність «Укрзалізниці» не можна оцінювати лише з огляду на фінансові аспекти, оскільки на фоні нібито позитивних показників спостерігається гнітючий стан рухомого складу та залізничної інфраструктури.
 
«У випадку «Укрзалізниці» оцінювати ефективність роботи менеджменту за обсягом прибутку не зовсім коректно. Якщо ми подивимося на ступінь зносу залізничного рухомого складу, то цей показник дуже часто перевищує 90%. Якщо в такій ситуації підприємство показує прибуток, то дуже ймовірно, що є серйозні проблеми на підприємстві», – підсумував екс-заступник міністра інфраструктури.

Коментарi

Коментарiв