Цинічне і зрадницьке ставлення – Чубаров відповів Савченко на заяву про Крим

386
Очільник Меджлісу кримськотатарського народу, нардеп Рефат Чубаров заявив, що слова народного депутата України Надії Савченко про необхідність здачі Криму заради збереження Донбасу є зрадницьким ставленням до України та кримськотатарського народу. 

Відповідну заяву очільник Меджлісу зробив із парламентської трибуни, про це пише УНІАН
Чубаров наголосив, що міжнародні злочинці, яким є Путін, хочуть уникнути покарання та докладають усіх зусиль для цього. 
«Що б не відбувалося в Україні, нам усім потрібно зберігати єдність, волю, боронити себе і свою землю. Нам треба бути дуже обережними у своїх виступах», – підкреслив народний обранець. 
«Публічне висловлювання нашої колеги, народного депутата Савченко, про те, що мовляв, заради повернення Донбасу треба відмовитися від Криму, є не лише вкрай неприйнятними, але глибоко образливим, цинічним і зрадницьким ставленням до всіх громадян України та кримськотатарського народу, що залишаються заручниками РФ», – зауважив високопосадовець.
Крім того, він зізнався, що йому прикро чути такі висловлювання від людини, яка сама пройшла через російський полон та тюрми.
«Зранку отримав достатню кількість дзвінків із Криму. Люди вимагають пояснень, чіткої позиції держави. Я говорив по телефону з Надією і сподіваюсь, що вона уточнить позицію. Жодних поступок агресорові! З цієї трибуни хочу закликати президента України терміново скликати Конституційну комісію й зайнятися статусом Криму, майбутнього нашого півострову, щодо його повернення та контролю. Задля збереження України й подальшого розвитку – жодної поступки українських земель!», – підсумував Чубаров.
Нагадаємо, напередодні позафракційний народний депутат України Надія Савченко запевнила, що звільнення Донбасу мирним шляхом призведе до здачі Криму.
«Як би не кричали і не рвали на собі вишиванки деякі народні депутати, скільки б вони не кричали, що ми не здамо. Вони повинні відмовитися від Криму. Він зараз залишається невизнаною окупованою територією. Крим – це чергове Придністров’я», – заявила парламентар.  

Коментарi

Коментарiв